$4.44

Kids and Grown-ups love it so, the happy world of Haribo



  • Chewy & Delicious
  • Naturally flavored with balanced sweetness
  • If all the Goldbears produced in a year were laid head to toe they would go around the earth 4 times or 99,610 miles!